Finanční Analytik / Controller s Anglickým Jazykem

Seniority

Specialist

Location

Prague

Type of job

Full-time

Required education

University

  • Flexible working time
  • Home office

Společnost ICON Communication Centres je vícejazyčné kontaktní centrum zaměřující se na poskytování služeb v oblasti péče o zákazníky rozličných globálních značek. Naše společnost v současné době zaměstnává přibližně 250 zaměstnanců z více než 50 zemí světa, pro které na pracovišti v centru Prahy vytváříme přátelské prostředí pro práci i volný čas.

Náplň práce:

● Denní odhad tržeb a akutalizace cash flow

● Příprava měsíčních interních reportů a prezentací

● Zpracování pravidelných ad-hoc analýz dle požadavku managementu

● Spolupráce na forecastech a plánování

● Přímá komunikace s manažery jednotlivých projektů

● Příprava podkladů k interním/externím auditům

Požadavky:

● VŠ vzdělání ekonomického směru

● Předchozí praxe v oblasti financí, účetnictví nebo controllingu min. 2 rok

● Znalost podvojného účetnictví výhodou

● Pokročilá znalost MS Excel (včetně kontingenčních tabulek)

● Znalost Aj slovem i písmem podmínkou (firemní jazyk)

● Proaktivita a samostatnost

● Analytické schopnosti a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

● Zázemí mezinárodní společnosti

● Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

● Flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova

● Příspěvek na stravování

● Multisport karta, volnočasové poukázky a další zaměstnanecké benefity

● Firemní teambuldingové akce

This listing has expired

Click below to see other similar positions available now.

See other positions