Jobs in Prague

Hot Country Manager for Hungary, based in Prague

Salary

CZK 50,000 - 100,000

Seniority

Specialist

Company

elem6

Location

Prague

Type of job

Full-time

Required education

Secondary education or professional training with school-leaving exam

  • Bonuses
  • Mobile phone
  • Notebook
  • Flexible working time
  • Sick days
  • More than 5 weeks of vacation

Pro naši firmu, zabývající se prodejem sportovních kamer hledáme člověka, který by vedl naše aktivity v Maďarsku.

Jsme nejrychleji rostoucí značka na českém trhu sportovních kamer v ČR. Zajímavá práce v mladém kolektivu, řízení zavedení úspěšné značky na Maďarský trh, velká možnost osobní seberealizace a osobního a platového růstu na základě provedené práce.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

-Analýza konkurence na maďarském trhu

-Aktivní vyhledávání nových B2B klientů a kontakt s nimi

-Příprava obchodních nabídek a materiálů

-Vyhledávání obchodních příležitostí

-Zadávání, dohled nad ostatními zaměstnanci, nábor nových zaměstnanců

-Zjišťování a analýza potřeb potenciálních zákazníků

PROFIL IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA:

-Minimálně SŠ vzdělání

-Vynikající znalost maďarského jazyka slovem i písmem NUTNOSTÍ

-Znalost anglického jazyka výhodou

-Alespoň částečná znalost českého jazyka

-Cit pro obchod a obchodní zkušenost

-Samostatná orientace v problému

-Samostnatnost

-Cílevědomost a houževnatost

-Znalost MS Office

-Vynikající komunikační vyjednávací dovednosti

-Pečlivost

-Pracovitost

NABÍZÍME:

Fixní plat + zajímavé osobní ohodnocení v závislosti na prodeji

Příležitost seberealizace a čerpání nových zkušeností

Osobní i profesní růst

Multisport karta

Práce v mladé, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti

Pracoviště v Praze

Služební telefon a další výhody

This listing has expired

Click below to see other similar positions available now.

See other positions