Jobs in Prague

Hot Assistant to Managing Director

Seniority / Experience

Mid levelmin 3 years experience

Location

Prague

Type of job

Full-time

Required education

University

Category

Admin jobs

  • Bonuses
  • Notebook
  • Company events and teambuilding

Hledáme zkušeného Asistenta jednatele s nástupem ideálně ihned se záměrem na administrativu a organizační činnost.

Požadavky:

·       ukončené vysokoškolské vzdělání

·       předchozí praxe jako asistent min 3 roky

·       angličtina na dobry úrovni (min. C1), ruština a další jazyky výhodou

·       uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Outlook, Excel, Word)

·       organizační schopnosti, pečlivost, znalost administrativní práce, znalost správy dokumentu v organizacích

·       komunikativnost, odpovědnost, odolnost vůči stresu

·       výborný písemný a ústní projev

Pracovní náplň:

  • podpora vedení společnosti
  • administrativní práce
  • komunikace s partnery, úřady, mailová komunikace, vyřizování korespondence,
  • organizovaní schůzek, podpora v různých činnostech pracovních a soukromých
  • příprava podkladů pro jednání, při potřebě zastupovaní, vedeni kalendáře ředitele
  • plnění úkolu od ředitele.

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení – prémie za splněné KPI
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou působností na českém trhu
  • podílení se na firemním a osobním růstu
  • moznost cestovat
  • možnost nástupu ihned
  • HPP

Verification code