Young Film Fest 2020 Prague (12–14) Provided by Goout

Event has expired view similar events

DOX Centre for Contemporary Art Poupětova 1, Praha 7

External links EventVenue

OtherFor children

150 CZK

Czech description only

Description

Young Film Fest hledá 50 porotců, kteří rozhodnou o nejlepším filmu roku, který u nás zatím neměl premiéru. Kromě filmů nabídne festival také profesionální workshopy – na výběr jsou tyto tři:

Hudební stylizace
Zvuk, ruch, hudba. Na workshopu hudební stylizace si účastníci budou moci nahrát a zpracovat zvukový materiál. Vyberou si videoukázku, ke které vytvoří hudební doprovod. S pomocí hudebních nástrojů, zvukových předmětů a mikrofonů si nahrají zvuky, melodie, nebo hudební vzorky, které následně budou dále upravovat digitálně. V programu Pro Tools nahraný zvukový materiál složí ve výslednou hudebně-ruchovou kompozici, kterou si společně poslechnou a zhodnotí.

Filmový střih
Filmový střihač je ten, kdo tě dokáže skvěle sestříhaným trailerem nalákat i na tu největší blbost, nebo šikovným střihem zachránit i ten nejnudnější film. Workshop naučí uchazeče základní pravidla střihu, aby i oni mohli sestříhat svůj vlastní trailer.

Tanec a film
Na tomto workshopu se účastníci inspirují promítaným filmem a jeho nejlepší momenty vyjádří pohybem. Společně ty momenty vyjádří hrou a improvizací. Na konci vytvoří krátkou taneční strukturu.

Délka: 9:00–19:00