Veronika Neumannová: Vztah k matce: Matka – Dcera, Matka – Syn Provided by Goout

Event has expired view similar events

Czechia – various venues Česká republika

LivestreamsOther events

300 CZK

Czech description only

Cyklus přednášek „Konec utrpení v rodinách a vztazích“ pořádaný StressTalks proběhne online.

První přednáška z cyklu na téma Vztah k matce: Matka – Dcera, Matka – Syn proběhne 23. 5. od 10:00 pod vedením Veroniky Neumannové.

V prvním cyklu budou ženy i muži moci rozpoznat všechny souvislosti vztahu s mámou. Muži pak na základě podstaty ženina vztahu s matkou mohou pochopit chování svých partnerek a ženy mohou díky pochopení podstaty vztahů muže s jeho matkou pochopit možné chování svého partnera. často jedná o transgenerační přenos emočního zranění: nefunkční vztah s matkou se promítá do vztahu s dcerou a když se ta stane matkou, může se promítnout zase do její dcery.

PhDr. Veronika Neumannová dlouhodobě pomáhá klientům, kteří prožili negativní zkušenosti v dětství nebo v průběhu života. V jejich důsledku si v sobě nesou různá emoční zranění, která jim komplikují nebo přímo znemožňují prožívání harmonie v mezilidských vztazích – v partnerském životě, rodině, u přátel, sousedů nebo v práci. Trápí je spory, žárlivost, vztahovačnost, pocity křivdy či zrady, strach z blízkosti a další. Na téma emočních zranění napsala knihu s názvem “Strach z opuštění: Cesta pochopení a transformace”.