Vstupenka do DOXu Provided by Goout

Today, 12:00

DOX Centre for Contemporary Art Poupětova 1, Praha 7

External links EventVenue

Other events

400 CZK

Czech description only

Nebudeme zastírat obtížnost současné situace. Centrum DOX je od 12. března uzavřeno pro návštěvníky výstav i doprovodných akcí, nemohou probíhat vzdělávací programy pro všechny stupně škol či pedagogy ani představení našeho rezidenčního souboru Farma v jeskyni nebo hostujících umělců z České republiky i ze zahraničí. Provoz DOXu je financován částečně z prodeje vstupenek, částečně z komerčních pronájmů, které jsou rovněž pozastaveny.

Zatím netušíme, kdy budeme moci znovu otevřít. Upravujeme výstavní plán, abyste si mohli užít výstavy, které zůstaly opuštěné, a měli i dostatečný prostor plně si vychutnat novou výstavu ULTRASUPERNATURAL, jejíž vernisáž měla proběhnout na konci března. Hledáme nové cesty, jak vám zprostředkovat výstavy i naši vzdělávací činnost, připravujeme online dílny pro děti i obsah na sociální sítě, a stále doufáme, že po skončení pandemie a s ní souvisejícími nařízeními otevřeme Centrum DOX a nabídneme vám bohatý program jen s minimem omezení.

Děkujeme za veškerou projevenou morální podporu i milé zprávy, které nám píšete!

Připravili jsme pro vás vstupenku na všechny aktuální výstavy i do Vzducholodě Gulliver. Platí pro jednu osobu a využít ji můžete až do konce roku 2020. Stojí o něco víc než obvykle, ale váš příspěvek pomůže udržet DOX v chodu.