Voda živá – inspirace kontinuum movement Provided by Goout

Event has expired view similar events

GrainSpace Rašínovo nábř. 50/26, Praha 2 – Vyšehrad

External links EventVenue

Other events

350–1950 CZK

Czech description only

Dopolední kurz praxe inspirovaná kontinuum movement. Zabydlení se ve svém těle a probouzení jeho vlastní bio-inteligence.

Účastníci se vydají na zvídavou a zábavnou cestu do svého těla. Kam jde laskavá pozornost, tam jde i energie – probuzená „živá voda“. Během šesti setkání budou účastníci postupně odkrývat další vrstvy, rozvíjet vnímání svého těla, porozumění sobě sama a doslova rozpouštět z buněk, co už může odejít. Pro více lehkosti v těle i v životě.

Praxe je vhodná pro ženy i muže, po dohodě lze i v těhotenství či s různými zdravotními omezeními. Probouzí sebe-léčivý potenciál.

Ve svých kostech hledáme strukturu a oporu a po kloubech vyžadujeme pružnost a mobilitu. V jógové praxi někdy až příliš. Proto tato praxe bude velmi jemná. Zaměřená na promazání a výživu kloubů, probuzení života v kostních tkáních a pohlazení našeho nervového systému. Na kurzu se budou uvolňovat jednotlivé části těla skrz vibrace zvuku a pozorovat účinky praxe v otevřené pozornosti. Je to vlastně taková zábavná forma meditace pro celé tělo. Zároveň probudí účastníci důvěru v sebe, moudrost svého těla a své vlastní schopnosti orientace v životě.

Techniky inspirované kontinuum movement jsou provedením snadné, jemné, ale velmi účinné. Vhodné pro každé tělo i každodenní použití. Přinášejí pozornost z hlavy do těla …až k naší esenci. Skrz zvuk a jemný intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady bez nezdravé sebekritiky. Prostě tak, jak to zrovna dokážeme.

Necháváme odplavit, co už může odejít a probudit, co se zrovna probudit může. Tělo a celá jeho struktura ožívá, i různá zatuhlá místa mohou roztávat, uvolňovat se. Zabydlení v těle, usazení, zakořenění. Získáváme tak více síly pro každodenní život. Možná objevíte i více opory ve svých kostech a sami v sobě.

Lektorka: Dagmar Volfova


Other showtimes

Today, 12:00