Vánoční předplatné Divadlo Husa na provázku Provided by Goout

Event has expired view similar events

The Goose on a String Theatre Zelný Trh 9, Brno

External links EventVenue

Other eventsTheater

1000 CZK

Czech description only

Již tradičně nabízí Provázek možnost darovat k Vánocům netradiční zážitky. Nadělte sobě nebo svým blízkým čtyři kulturní večery v předním českém divadle s dlouholetou tradicí. Celosvětově úspěšná divadelní sága o rodině bankéřů. Dlouhodobě vyprodaná inscenace o životě brněnské skladatelky Vítězslavy Kaprálové. Strhující a bezmála punkové provedení známé Dostojevského novely. Autorská novinka na téma stáří v režii umělecké šéfky. Pečlivě vyladěná kombinace titulů. Nehmotný dárek, který nic neváží – a přece má váhu.

Vánoční předplatné se vztahuje na inscenace: Dynastie, Vitka, Hráč a Domov na konci světa.

Jak Vánoční předplatné funguje?

- Vánoční předplatné obsahuje jedinečný kód. Jeho zakoupením automaticky divák získá vstupenku na všechny čtyři nabízené inscenace.

- Výběr termínu představení je zcela na divákovi. O jednotlivých termínech bude s minimálně měsíčním předstihem informován prostřednictvím e-mailu z adresy propagace@provazek.cz. Najde je však také v měsíčních programech a na internetových stránkách divadla.

- Termín následně jednoduše potvrdí buď odpovědí na výše zmíněný e-mail, anebo „koupí“ vstupenky za 0 Kč přes internetové stránky divadla. V obou případech stačí uvést osobní kód.

- Změny v programu vyhrazeny. DHNP má právo z provozních důvodů změnit či přesunout plánované představení.

Kódy bude možné uplatnit vždy začátkem následujícího týdne od data nákupu.