Soul Talks: Obydlovat vědomí Provided by Goout

Event has expired view similar events

Studio Alta Sokolovská 24/136, Praha 8 – Karlín

External links Venue

Online eventsOther

150 CZK

Czech description only

Description

Pravidelný online prostor pro společná setkání, naladění se na sebe sama a naslouchání ostatním s ambasadorem Alty Petrem Šavelem. Program rozhovorů a individuálních cvičení přes Zoom je otevřený všem bez ohledu na tvůrčí zkušenost, tedy umělcům i divákům.

Je dnešní realita pro Vás náročná? Chybí Vám prostor pro intimní sdílení, pro společenská setkání? Cítíte se osamoceně a snadno se dostanete do spirály tíživých emocí a myšlenek? Pokud ve Vás tyto věty rezonují, může být „Soul talks“ prostorem právě pro Vás. V „Soul talks“ organizátoři spolu s diváky vytváří pečující, chráněný a sdílený skupinový prostor na posílení spojení s podvědomím, s intuitivním “já”. Díky vnímavosti a práci s představivostí a pozorností pojmenujeme vzorce chování, které by pro nás mohly být neúčinné nebo škodlivé. A to ve společném sdílení s cílem obnovit a potvrdit spojení s vnitřní pravdou. S možností prolomit izolaci vytvořením spojení s ostatními. Transformujeme spolu emoce, které nás tíží, na pocity lehkosti a otevřenosti.

Setkání s Petrem Šavelem probíhají jednou týdně přes Zoom, vždy ve čtvrtek v 19:00 – 20:30. První setkání proběhne 11. března, prozatím je jich naplánovaných 10 (do 13. května).

Je možné se zúčastnit libovolného počtu setkání i celého cyklu. Momentálně platí akce 4+1 setkání zdarma. Pro získání 5. setkání zdarma je nutné kontaktovat Lucku: lucie@altart.cz.

Other showtimes

Today, 19:00