On-line kurz: Motion design pro začátečníky Provided by Goout

Event has expired view similar events

Vzletná Milady Horákové 56, Praha 7 – Letná

External links EventVenue

Other eventsLivestreams

2990 CZK

Czech description only

Už zvládáte počítačovou grafiku a rádi byste se pustili do něčeho náročnějšího? Třeba byste si rádi vytvořili znělku nebo animované logo? A nebo překvapili pohyblivou infografikou v prezentacích? Znělky, animované logo, infografika nebo videoklip v programu Adobe After Effects nebude po absolvování kurzu žádný problém. Na lekcích si zájemci srozumitelně vysvětlí základní pravidla přípravy grafiky v programech Adobe Photoshop a Illustrator. Zjistí, co je to storyboarding, naučí se pracovat s keyframy a efekty a osvojí si použití hotové animace na sociálních sítích a internetu anebo promítání v kině. Součástí kurzu je jak technický úvod do tvorby videa, tak ukázky z historie pohyblivého obrazu.

Lektorka:
Eliška Vojtková je absolventkou oboru Filmová a televizní grafika na UMPRUM, video a motion designér. Kromě videa a animace se také věnuje pohyblivému obrazu v jeho nedigitálních podobách jako camera obscura nebo předanimační techniky a vyučuje stopmotion animaci ve spolku ULTRAFUN. Minulý rok strávila jako freelancer v kreativní agentuře DDB v Budapešti, spolupracuje s Českou televizí a s UMPRUM v Praze.

Praktické informace:
- Kurz obsahuje 10 lekcí, každá lekce trvá 120 minut.
- Kurz se koná každou středu od 18:00 do 20:00.
- K účastí na kurzu je nutný vlastní počítač a software Adobe After Effects.

Kurz bude probíhat on-line. Účastníci se mohou těšit na pravidelné setkávání ve virtuální třídě prostřednictvím Whereby. Všichni tak budou mít možnost konzultovat s lektorkou nebo ostatními kurzisty. V případě příznivé změny aktuální situace se kurz přesune znovu do prostoru na Vzletné.