Letní ateliér: Galerie jako jeviště Provided by Goout

Event has expired view similar events

Trade Fair Palace Dukelských hrdinů 47, Praha 7

External links EventVenue

Other events

2900 CZK

Czech description only

Láká tě divadelní improvizace? Tělo jako výtvarný prostředek? Chceš si zkusit být dramaturgem své performance, hledat metafory, vyzkoušet si fyzické básnictví?

Workshop pro všechny, kteří touží hledat a vytvářet nové příběhy, odkrývat vrstvy, experimentovat se slovy, prolínat realitu s fantazií, divadelní s výtvarným, staré s novým, tělo s prostorem, hlas s obrazem. Inspirací budou díla české avantgardy, ale účastníci se mohou nechat inspirovat i jinými expozicemi ve Veletržním paláci.

O lektorech:
- Jana Machalíková se věnuje improvizaci a experimentálnímu divadlu. Vystudovala KVD DAMU. Je členkou několika improvizačních skupin, klaunuje v týmu o.p.s. Zdravotní klaun, učí na Ped.fak. UK a KVD DAMU. Je nositelkou řady ocenění na festivalech poezie. Ve své lektorské práci uplatňuje metody dramatické výchovy.
- Barbora Šupová je absolventka autorského herectví na DAMU a divadelní vědy na FF UK. Působí jako performerka a dramaturgyně na pražské nezávislé divadelní scéně. Účinkuje zejména v projektech na hraně divadla: site specific, imerzivní a interaktivní inscenace. Ve Veletržním paláci připravuje zážitkové programy propojující divadlo a výtvarné umění.

Rezervace na webu akce.

Cena workshopu zahrnuje výtvarný materiál a obědy.