Hýbánky – Ateliér – dramaťáček pro nejmenší děti od 4 do 6 let Provided by Goout

Today, 15:30

Archa Theatre Na Poříčí 26, Praha 1

External links EventVenue

TheaterFor childrenOther events

2800 CZK Buy your tickets

Czech description only

„Náš nový ateliér pro nejmenší děti se formou přirozených her zaměřuje poznávání těla, mysli, dechu, probouzení a tříbení smyslů. Organicky propojujeme nejrůznější žánry – pohyb, hlas, zvuk a výtvarnou tvorbu. Přirozenou cestou v dětech podněcujeme schopnost dívat se na svět a na sebe sama z různých úhlů pohledu. Chceme se vyhnout neustále prosazovanému nároku na výkon, místo něj dáváme prostor kreativitě a radosti z ní. Rozvoj tvořivosti a fantazie doplňujeme podporou optimálního rozvoje motoriky.“ Karolína Krížková a Radmila Krásenská, lektorky.

Radmila Krásenská: Od dětství se věnovala sportovní a akrobatické gymnastice. Je mistryní České republiky a úspěšně reprezentovala na řadě mezinárodních závodů. Od ukončení sportovní kariéry se věnuje pohybovému divadlu a vedení kurzů akrobacie, nového cirkusu a po vzoru svých rodičů také dramatické výchově. Vystudovala fyzioterapii a mimo dramatické výchovy se dnes věnuje masážím a divadelní produkci.

Karolína Křížková: Vystudovala katedru nonverbálního divadla na pražské HAMU. Ve své tvorbě ráda propojuje žánry napříč tancem, novým cirkusem, mimem a klaunérií. Je členkou divadelního uskupení Holektiv. Podílí se na dětských produkcích (studio DAMÚZA, FysioART). Externě účinkuje na scénách Národního divadla a Nové scény. Jako pedagog působí také v centru pro nový cirkus CIRQUEON a v Pohybu dětem.

Důležité informace:
- Ateliéry se konají vždy v úterý od 15:30 a to ve 14 termínech: 03. 03., 10. 03., 17. 03., 24. 03., 31. 03., 07. 04., 14. 04., 21. 04., 28. 04., 05. 05., 12. 05., 19. 05., 26. 05., 02. 06
- Všechny ateliéry jsou zakončeny veřejnou prezentací v Divadle Archa.
- První hodina je zdarma.Tickets