Hýbánky – Ateliér – dramaťáček pro nejmenší děti od 3 do 6 let Provided by Goout

Event has expired view similar events

Studio Divadla Archa Zlatnická 8, Praha 1

External links Event

OtherTheaterFor children

2800 CZK

Czech description only

Description

„Náš ateliér pro nejmenší děti se formou přirozených her zaměřuje na poznávání těla, mysli, dechu, probouzení a tříbení smyslů. Organicky propojujeme nejrůznější žánry – pohyb, hlas, zvuk a výtvarnou tvorbu. Namísto nároku na výkon dáváme prostor kreativitě a radosti z ní. Rozvoj tvořivosti a fantazie doplňujeme podporou optimálního rozvoje motoriky.“ Karolína Křížková a Veronika Knytlová, lektorky.

Veronika Knytlová:
Tancem se zabývá od dětství, taneční vzdělání získala na dnešní konzervatoři TCP, ale především účastí na nejrůznějších workshopech a seminářích u nás i v zahraničí. Absolvovala PedF UK, dva roky studovala na FA ČVUT. Jako interpretka spolupracovala s výraznými choreografy i režiséry české i zahraniční scény. Společně s Terezou Ondrovou v roce 2004 založily taneční skupinu VerTeDance. Za svou práci získala řadu ocenění. Během celé své taneční kariéry se zabývá pedagogikou tance dospělých i dětí. V posledních letech se intenzivně věnuje józe a masážím.

Karolína Křížková:
Vystudovala katedru nonverbálního divadla na pražské HAMU. Ve své tvorbě ráda propojuje žánry napříč tancem, novým cirkusem, mimem a klaunérií. Je členkou divadelního uskupení Holektiv. Podílí se na dětských produkcích (studio DAMÚZA, FysioART). Externě účinkuje na scénách Národního divadla a Nové scény. Jako pedagog působí také v centru pro nový cirkus CIRQUEON a v Pohybu dětem.

Důležité informace:
- Ateliéry se konají vždy v úterý od 15:30 (14 lekcí)
- První hodina je zdarma.
- Místo konání: Studio Archa.lab, Zlatnická 8, Praha 1