#HolkyzMarketingu: Jak zvládnout nervozitu a obchodní dovednosti Provided by Goout

Event has expired view similar events

Online Česká republika

OtherOnline events

550 CZK

Czech description only

Description

Už se ti stalo, že jsi stála o skvělou práci, zakázku nebo projekt, ale neměla jsi dostatek sebevědomí ho získat? Zabránila ti někdy nervozita projevit vlastní názor, říct nahlas že se ti situace nelíbí nebo to chceš jinak? Vzdala si někdy pohovor nebo možnost prezentovat, protože si nedokázala překonat obavy ze selhání?

Webinář na téma Jak zvládnout nervozitu a obchodní dovednosti se zaměří na to, jak čelit námitkám a jak si zvyšovat svou sebedůvěru. Účastnice v průběhu webináře nejen najdou cestu, jak umět zobchodovat svou cenu a jak si stanovit vlastní hodnotu i s nervozitou za zády, ale také se mohou vzájemně inspirovat a zjistit, že všechny již prošly podobnými zážitky.

O lektorovi:
Lucie Audi školí posledních 8 let obchodní a prezentační dovednosti v malých i velkých firmách, vedla několik let pražský coworking In-Spiro a je hrdou spoluzakladatelkou #Holkyzmarketingu z.s. Za svůj život byla zaměstnaná jednou, jeden den. Od té doby žije ve světě volnonožců a podnikání. Ráda se vdává, vyjednává, chodí do knihovny a povzbuzuje další holky v sebevědomí a výstupu z komfortní zóny.