Filmové muzeum NaFilM: Speciální vstupenka Provided by Goout

Today, 12:00

NaFilM: National Film Museum Jungmannova 748/30, Praha 1

External links Venue

Other events

300–800 CZK Buy your tickets

Czech description only

Věděli jste, že český film až donedávna neměl své muzeum? Otevřeli jsme ho vloni, a to přímo v centru Prahy ve Františkánské zahradě. Na dvou patrech plných filmu jsme pracovali posledních pět let!

Filmové muzeum NaFilM jsme postavili v partě kamarádů a s pomocí stovek lidí, kteří nápad podpořili ve veřejných sbírkách. Po roce ostrého provozu se muzeum NaFilM stalo nejlépe hodnoceným muzeem v České republice na TripAdvisoru. A proto jsme se rozhodli na jaře letošního roku otevřít novou část a muzeum rozšířit.

Místo slavnostního otevření nás, stejně jako všechny další kulturní organizace, čekalo proklatě dlouhých osm týdnů bez návštěvníků a bez programů pro školy, během kterých jsme přišli o zásadní zdroj financování. Udržet muzeum v chodu nás teď bude stát hodně sil, a proto tady stojí vstupenky víc než obvykle – díky nim nám pomůžete muzeum plné hravích exponátů znovu nakopnout.

Navíc ke vstupence za 400 Kč a k rodinné vstupence za 800 Kč přidáme také filmové doporučení po celý rok. Každý pátek vám pošleme tipy na neokoukané filmy, které vám mohly uniknout – a pokud budete chtít, ušijeme na míru i filmová doporučení pro celou rodinu! Stačí nám poslat mail se zakoupenou vstupenkou na muzeum@nafilm.org!

Spolu to zvládneme!Tickets