Festival Evolution 2020 Provided by Goout

Event has expired view similar events

Holešovice Exhibition Grounds Výstaviště 67, Praha 7

External links EventVenue

OtherFestivalsFood & drink

170–500 CZK

Czech description only

Description

Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. Velké množství novinek, trendů a inspirace nabídne „Festival Evolution“, který proběhne ve dnech 18. až 20. 9. 2020 na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Bude možné zde najít vše, co souvisí se zdravým životním stylem, ekologií i osobním rozvojem. Těšit se bude možné na expozice více než 450 vystavovatelů s nabídkou kvalitních potravin, BIO produktů, zdravé výživy, ale také ekologické drogerie, přírodní kosmetiky nebo potřeb pro děti. Chybět nebudou vzorky, ochutnávky a festivalové slevy. Na 5 programových podiích se představí více než 200 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků”, a zúčastnit se bude možné také na workshopů, ukázkové lekce nebo cooking shows.

Během celodenního programu bude možné navštívit rozsáhlou food zónu a ochutnat jídla napříč různými výživovými směry. Ti, kteří přednostňují „klasiku“, také neodejdou s prázdnou. Návštěvníci, kteří budou mít chuť si protáhnout tělo, mohou zavítat na některou z ukázkových lekcí jógy, taiči nebo se naučit základům meditace.