CzechFuture.tech 2020 Provided by Goout

Event has expired view similar events

Techmania Science Center U Planetária 2969/1, Plzeň

External links EventVenue

For childrenOther events

350–500 CZK

Czech description only

Czech, český – V Česku i v zahraničí se pořádá spousta konferencí, kde jsou předmětem přednášek, workshopů a diskuzí technologie, které jsou zajímavé v zahraničí – v Silicon Valley, v Londýně, v Německu, v Číně, v Izraeli,… Tato konference má za cíl vyslat jasný signál, že i v ČR se pracuje na zajímavých věcech.

Future, budoucnost – Nosným tématem konference je budoucnost, organizátoři tedy pátrali po tom, na čem zajímavém se v Česku momentálně pracuje a jaké zajímavé řečníky český rybníček nabízí. A ty také pozvali, aby na konferenci promluvili.

Tech, technologie – Ať už jde o umělou inteligenci, virtuální realitu, kryptoměny nebo vývoj her, budoucností Česka jsou technologie.

Akce se bude konat v Techmania Science Center v Plzni. Ta nabízí unikátní atmosféru pro dospělé, ale také pro děti a zároveň se nachází jenom kousek od vlakové zastávky Plzeň – Jižní předměstí, kde probíhal nultý ročník.

První potvrzení řečníci: Pavel König z Nvias, Martin Kotek z Asociace virtuální a rozšířené reality, Karel Hulec s projektem Neos a Vašek Löffelmann s ChytreCallcentrum.cz. Předběžně účast potvrdil i Tomáš Mikolov z Facebooku, na finální potvrzení si ale návštěvníci budou muset počkat.

Jde o speakery, co byli na CzechFuture.tech už minule, a tak budou návštěvníci mít tentokrát možnost poslechnout si je ještě jednou s novými tématy.