Angličtina pro batolata s BabySigns v 9:30 Provided by Goout

Event has expired view similar events

Mateřské centrum Kůzle Revoluční 227/51, Plzeň 4 – Lobzy

External links EventVenue

Other eventsFor children

2370–5730 CZK

Czech description only

Kurz angličtiny GoKids English formou zábavných aktivit podporujících psychomotorický vývoj učí anglickému jazyku. Tato metoda učí děti angličtině jako by to byla jejich mateřština. Lekce jsou plné her, zpívání a cvičení podporujících psychomotorický vývoj, která probíhají pouze v angličtině a tím dochází k přirozenému vstřebávání jazyka. Metodika těchto kurzů z programu GoKids English pochází od doktorek vývojové psychologie Lindy Acredolo a Susan Goodwyn – rovněž zakladatelek zakování BabySigns.

Kurz je určen dětem od 1,5 do 3 let věku (při zápisu do kurzu) a obsahuje 33 lekcí na témata z běžného života dětí. Součástí kurzu jsou i audiovizuální materiály k učení angličtiny doma. Kurz je veden certifikovanou lektorkou GoKids English Dagmar Dolejšovou. Více o programu GoKids English zde. V kurzu se také využívá znakování BabySigns, které nejen že dětem a rodičům poskytne nástroj pro komunikaci do té doby, než se dítě naučí mluvit, ale zároveň i poslouží jako důkaz, že děti angličtině skutečně rozumějí. Na kurz lze navázat angličtinou s prvky Montessori 1.

Důležité informace: Lekce probíhají vždy ve čtvrtek v 9:30 s výjimkou 31. 10., 26. 12., 2. 1., 5. 1. a 9. 4. 2019 – kdy lekce probíhat nebudou.