Aneta Kořínková: LinkedIn jako marketingový nástroj Provided by Goout

Event has expired view similar events

Online Česká republika

External links Event

OtherOnline events

Czech description only

Description

Přednáška Anety Kořínkové, náborové a kariérní konzultantky, o využití sociální sítě LinkedIn jako efektivního marketingového nástroje pro zaměstnance, freelancery, firmy i uchazeče o zaměstnání.

Lektorka ve webináři přiblíží, jaké je postavení LinkedInu mezi ostatními sociálními sítěmi a proč je dobré být zde aktivní. Objasní, jak o LinkedInu uvažovat strategicky, jak si založit osobní a firemní profil a jaká jsou specifika obou verzí nebo jak dosáhnout velké a kvalitní sítě kontaktů. Vysvětlí také, jak na LinkedInu hledat práci a jakou formou komunikovat s ostatními uživateli této sociální sítě. V závěru odpoví na otázku, proč je dobré na LinkedIn tvořit vlastní obsah a jak na něj.

Aneta Kořínková je náborová a kariérní konzultantka se zkušenostmi z velkých výrobních korporací. Momentálně působí jako konzultantka v rámci neziskové organizace Genixa, kde lidem pomáhá s hledáním práce, poslední dva roky také pracuje v týmu Recruitment Outsourcing ve společnosti GoodCall. Je autorkou blogu o práci a vzdělávání EduMama.cz a Podcastu o práci, v němž radí nejen o tom, jak a kde hledat práci, ale také spolu s hosty řeší, jak skloubit práci, rodinu a osobní rozvoj.