RD v obci Újezd nad Lesy


  •  

Popis

Nabízíme Vám rodinný dům situovaný v klidném místě oblíbené části Prahy – Újezd nad Lesy. RD je v současné době užívaný jako kombinace bydlení a penzionu a má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. 1.PP se sestává ze zádveří, dílny, chodby, 3x sklad, a kotelna (úplně nové plynové vytápění), celkem: 55,50m2.
1.NP a 2.NP má dvě části, penzion a bytovou část (byt 4+1), skládající se z: 1.NP: haly, koupelny, kuchyně, spíže, tří pokojů, chodby a dvou wc, celkem 127,46m2., 2.NP: pokoj a zimní zahrada, celkem: 40m2.
Penzion se v 1.NP sestává z haly, úklidové místnosti, jídelna s přípravnou, skladu, 4x wc, předsíně, celkem: 68,15m2,
2.NP: 5x pokoj s vlastní koupelnou, předsíní a wc (jeden pokoj má vlastní lodžii), z chodby je pak přístupná terasa, celkem: 134,20m2.
Na zahradě se nachází příjemné zastřešené posezení, bazén s vlastní filtrací, jezírko s rybami, přes které vede lávka a veliký skleník. Dům je ideální jak k bydlení, tak i jako kombinace firemního sídla s bydlením. Parkování je možné na ulici či vedle domu (místo až na autobus), okolní výstavbu tvoří pouze rodinné domy. Veškerá občanská vybavenost v místě, MHD je 400m od domu.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi bezplatně zprostředkujeme, na míru připravíme a najdeme nejlepší možné řešení od veškerých bank na trhu. V případě, že si vezmete úvěr výhradně přes naší společnost, poskytneme Vám slevu 10.000,- Kč z naší provize.Kontaktní informace

Cena (Celkem) Cena na vyžádání

Need a mortgage

Cena včetně provize Cena na vyžádání

Lokace Praha (Praha 21), Nesměřická

Pokoje Větší než 9+2

Celková velikost bytu (m2) 425

Patro -

Byt zařízen Zařízeno

Balkón ne/ano

Parkování Venkovní stání

Sklep ano

Energ. třída G

Vytvořeno 09.02.2018

Aktualizováno 20.02.2018

ID nemovitosti N02368

Uložit mezi oblíbené