Rodinný dům 5kk s bazénem a krásnou zahradou, tepelné čerpadlo, Bukovany


  •  

Description

Rodinný dům s nově vybudovanou příjezdovou asfaltovou cestou s osvětlením, krbem, jezírkem a krásnou, pečlivě udržovanou, romantickou zahradou s bazénem, s altánem a místem pro barbecue, se nachází v obci Bukovany cca 2 km od Týnce nad Sázavou. V klidné přírodní lokalitě s rozlehlými lesy, 10 minut jízdy autem od od Benešova u Prahy a 40 minut dojezdová vzdálenost po rychlostní silnici nebo dálnici D1 od centra Prahy - stanice metra Chodov.
Dispozice domu je tvořena otevřeným prostorem obývacího pokoje s krbem s kuchyní a jídelnou, z něhož se přímo vstupuje na zastřešenou terasu s posezením, 2 ložnicemi, pracovnou, pokojem pro hosty, dvěma koupelnami, s rohovou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, samostatnou toaletou, vstupní šatnou a samostatnou garáží s úložným prostorem.

Vybavení zahrnuje - vybavená kuchyňská linka s pracovní deskou a spotřebičemi, dřevěná eurookna dvousklo, v přízemí bezpečnostní skla, elektrické venkovní rolety a bezpečnostní skla, plovoucí podlahy v dekoru dřeva, dlažba. Interiérové dveře Sapeli s kvalitním dýhovaným povrchem, zabezpečovací systém Jabllotron, kde je rozdělen na pohybová čidla a čidla v oknech, kouřová čidla, centrální vysavač, klimatizační jednotka v ložnici. Vytápění a zároveň energetickou náročnost domu snižuje tepelné čerpadlo vzduch -voda s funkcí vytápění i chlazení. Topení je teplovodní v přízemí a v patře v podlaze, ostatní pokoje topná tělesa. Kamerový systém v celém domě. Internetové připojení WIFI poskytovatele BECKER, rozvody v každém pokoji.
Rozlehlá zahrada s příjemnou, privátní atmosférou dokonale zajištující pocit soukromí a prostor pro trávení volného času relaxaci se zatřešenou perglolu a místem pro barbecue a zahradním domkem.
Obecní kanalizace a vodovod.
Klidná rezidenční lokalita v krásné přírodě, 5 minut jízdy od kompletní občanské vybavenosti v blízkém Týnci nad Sázavou, včetně školek, škol, gymnázia, polikliniky, sportovní haly, supermarketů aj
Interiér 185 m2, zastavěná plocha 190 m2, , pozemek 1 000 m2

Dopravní dostupnost c- autobusová zastávka v místě
Autobusová doprava - pravidelné linky z Týnce nad Sázavou: Praha, Benešov, Jílové u Prahy, Křečovice, Netvořice,Rabyně.
Železniční doprava – Po trati 210 vede linka S8 (Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany) v rámci pražského systému Esko. Po trati 210 v tomto úseku jezdilo v pracovních dnech 16 osobních vlaků, o sobotách 15 osobních vlaků, v nedělích 12 osobních vlaků.
Turistická oblast s množstvím cyklostezek a možností výletů do krásného okolí, nedaleko Konopiště.
Cyklistika – Městem vedou cyklotrasy č. 11 Praha, Újezd - Týnec nad Sázavou - Neveklov - Sedlčany - Tábor, č. 19 Havlíčkův Brod - Zruč nad Sázavou nec - Týnec nad Sázavou - Davle a č 0063 Týnec nad Sázavou - Václavice - Kožlí - Konopiště.
Pěší turistika – Územím města procházejí turistické trasy červená turistická značka Davle - Kamenný Přívoz - Zbořený Kostelec - Čerčany - Sázava, zelená turistická značka Neštětice - Chrášťany - Týnec nad Sázavou a žlutá turistická značka Týnec nad Sázavou - Úročnice - Konopiště.Contact details

Price 8,970,000 CZK

Need a mortgage

Commission inc.? -

Location Bukovany

Rooms 5+kk

Total flat size (m2) 185

Floor -

Flat furnished No

Balcony/Terrace no/no

Parking -

Cellar no

Energy rating -

Offer created 08.02.2018

Property ID 77957

Save to favorites