Nadstandardní zcela nový 2+kk, předzahrádka, terasa, Praha 8 - Libeň


  •  

Popis

Exkluzivní bydlení ve 2. etapě úspěšného developerského projektu River Watch, na břehu Vltavy v Praze 8, v místě bývalého přístavu. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť, do jejíhož rozvoje bylo v nedávné době významně investováno.

Nadstandardní zcela nový byt 2+kk s užitnou plochou 62,3m2, terasou 5,6m2 a předzahrádkou 56,1m2, se nachází v 1.NP komplexu, v blízkosti řeky. Dispozičně jej tvoří ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelna s vanou a toletou. V bytě jsou dřevěné podlahy, podlahové topení, dřevěná okna, vnější hliníkové žaluzie. Smart systém ovládání bytu s možností dálkového řízení přes telefon či počítač, domácí vrátný s video kamerou, vysokorychlostní internet. V uzavřeném střeženém objektu je také podzemní parkoviště, nonstop recepce, mycí box, sklepy a privátní přístaviště pro lodě.

Díky své pahorkaté krajině získala Libeň pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy. Zaručuje také blízkost centra a obchodních čtvrtí, v kombinaci s přírodou a množstvím sportovních a relaxačních možností. K nastěhování ihned. PENB-C. Neplatíte provizi RK.Kontaktní informace

Cena 7,192,100 CZK

Need a mortgage

Komentář k ceně včetně DPH, neplatíte provizi RK

Cena včetně provize -

Lokace Praha (Praha 8), Štorchova

Pokoje 2+kk

Celková velikost bytu (m2) 62

Patro 1. patro

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ne/ne

Parkování -

Sklep ne

Energ. třída -

Vytvořeno 22.02.2018

ID nemovitosti 78170

Uložit mezi oblíbené