Byt 2kk, Pařížská ulice


  •  

Popis

Slunný byt 2kk byt zachovávající původní architektonické prvky, včetně původních vysokých, citlivě zrekonstruovaných stropů, se nachází ve 4. nadzemním podlaží historického činžovního domu na jedné z nejprestižnějších pražských adres. V luxusní lokalitě nedaleko Staroměstského náměstí v Pařížské ulici s působivým geniem loci.

Interiér se skládá ze dvou prostorově velkorysých místností, otevřeného obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a jídelním prostorem, dalšího pokoje a prostorné koupelny se sprchou a toaletou v antracitovém designu, šatny a vstupní předsíně.
Na atmosféře bytu dodávají vysoké, revitalizované stropy do původního rázu se štukovými ozdoby, původní arkýř s neopakovetelnými výhledy na Staroměstské náměstí, špaletová okna a repasovaná dřevěná podlaha, jednotná v celém bytě.
Kupní cena zahrnuje sklep v suterénu domu. K dispozici nový výtah.

Prestižní adresa v centru Prahy, v srdci Pařížské ulice a mnoha luxusních obchodů, vyhledávaných barů a kvalitních restaurací, bohaté možnosti kulturního i společenského vyžití. Zároveň v těsné blízkosti významných historických památek a je zcela ojedinělou nabídkou v této lokalitě.
Lokalita vyniká veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní obslužností (jen pár minut chůze od zastávky tramvají a stanice metra na náměstí Republiky, Staroměstská.)

SVJ má vysoké zisky z pronájmu komerčních prostor v přízemí, z čehož plynou velice nízké měsíční poplatky pro vlastníky. Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této lokalitě!

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)Kontaktní informace

Cena 0 CZK

Need a mortgage

Komentář k ceně info o ceně v RK

Cena včetně provize -

Lokace Praha (Praha 1), Pařížská

Pokoje 2+kk

Celková velikost bytu (m2) 67

Patro 4. patro

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ne/ne

Parkování -

Sklep ano

Energ. třída -

Vytvořeno 08.02.2018

Aktualizováno 19.02.2018

ID nemovitosti 78070

Uložit mezi oblíbené