Prodej bytu, 3+1, 92 m², Praha 2 - Vinohrady


  •  

Popis

Nabízíme k prodeji krásný klasický byt v srdci Vinohrad na Korunní ulici, v bezprostřední blízkosti Náměstí Míru a metra linky A. Byt se nachází ve druhém patře činžovního domu vystavěném v roce 1910. Na každém patře jsou pouze dva byty.

Z centrální chodby o výměře 9,2 m² se vchází do všech čtyř místností a WC umístěného u hlavního vchodu. Kuchyň s jídelnou (15,35 m²) je zařízena stylovým nábytkem. Ložnice, zrcadlově proti sobě přes chodbu (16,37 m² a 19,73 m²), dvě koupelny se sprchou a toaletou, separátní toaleta. Obývací pokoj (23,73 m²) s originálním malovaným a restaurovaným stropem a americkými kamny je vybavený nábytkem na míru, stejně jako i obě ložnice. Koupelny a chodba mají obklady z mramorových desek, v místnostech jsou položeny dubové parkety.

Nemovitost je v docházkové vzdálenosti cca 150 m od metra linky A na Náměstí Míru, veškerá sociální vybavenost v bezprostřední blízkosti - obchody, restaurace, školky a školy, divadla, metrem pár minut od úplného centra Prahy.Kontaktní informace

Cena (Celkem) Cena na vyžádání

Need a mortgage

Komentář k ceně Cena na vyžádání

Cena včetně provize Cena na vyžádání

Lokace Praha (Praha 2), Korunní

Pokoje 3+1

Celková velikost bytu (m2) 92

Patro 2. patro

Byt zařízen Zařízeno

Balkón ne/ne

Parkování U domu (veřejné)

Sklep ne

Energ. třída G

Vytvořeno 19.02.2018

ID nemovitosti N4656

Uložit mezi oblíbené