Krásný byt 2+kk k prodeji u metra


  •  

Description

Nabízím k prodeji krásný byt 2+kk s balkonem v domě, který bude nyní kompletně rekonstruován. Byt o velikosti 45,6 m2 + balkon 6,6 m2 a sklep 1,9 m2 – celkem tedy 54,1 m2, se nachází ve čtvrtém patře domu s výtahem, připravený k nastěhování bude nejpozději do srpna 2018. Byt bude zrekonstruován ve vysokém standardu - viz foto vzorové jednotky, která je již stavebně dokončená pro Vaši představu. Vynikající lokalita v okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost - Nová Harfa nákupní centrum a metro Českomoravská. Nabídka od přímého majitele, neplatíte provizi. Cena bytu zahrnuje 15% DPH. Možnost dlouhodobého pronájmu krytého parkování v Harfě. V domě se nabízí i jiné byty k prodeji - 1+kk až 4+kk, v přízemí domu jsou také k prodeji nebytové jednotky. Prohlídky jsou možné po dohodě každý všední den!

Klidná, pohodlná a luxusní. Taková je rezidence Esprit. Dům o pěti patrech leží mezi ulicemi Lihovarská a Drahobejlova, a nachází se tak v klidné a vyhledávané části Libně. Z otevřeného okna můžete slyšet cvrlikat ptáky a od nákupního centra Harfa vás přitom dělí pouze 8 minut chůze.
I tramvajová zastávka Ocelářská, na které chytnete i autobus, je co by kamenem dohodil. Preferujete podzemní dopravu? V tom případě bude vaše pravidelná cesta směřovat na metro B/Českomoravská, kam z rezidence Esprit dojdete pěší chůzí za 9 minut.
Pokud to ovšem není nezbytné, nemusíte jezdit nikam. Vše co potřebujete, i něco navíc, vám nabízí okolí rezidence. Legendární O2 arenu dělí od rezidence Esprit pouhých 514 metrů. Za zábavou to nebudete mít daleko ani na obě pražská výstaviště, tedy na výstaviště Holešovice a PVA Letňany, ve kterých budete autem do 15 minut.
Okolí rezidence je bohaté i na lékárny, dětská hřiště, kina či restaurace. Příznivce aktivně stráveného volna jistě potěší i nedaleké Lanové centrum Vysočany, Bobová dráha Prosek či Adventure Golf Praha. Pro každý případ je zde i nemocnice s poliklinikou.
Průkazy energetické náročnosti jsou k dispozici v kanceláři. Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnému stavu a fotografie realizované vzorové jednotky.Contact details

Price (Total) 4,985,000 CZK

Need a mortgage

Price comment Cena je konečná. Neplatíte provizi.

Commission inc.? yes

Location Praha (Praha 9), Lihovarská

Rooms 2+kk

Total flat size (m2) 46

Floor 4th floor

Flat furnished No

Balcony/Terrace yes/no

Parking By the house (public)

Cellar yes

Energy rating G

Offer created 20.02.2018

Property ID LHB51

Save to favorites