Byt 3+kk/B do OV, 63,3 m2, Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská


  •  

Description

Jako přímí majitelé bychom Vám rádi nabídli prodej bytu 3+kk s balkonem 3,2 m2, v projektu Rezidence Esprit II. Celková výměra bytu je 63,3 m2. Byt je orientován na jihozápadní a severovýchodní stranu. K bytu náleží sklepní kóje 2,4 m2 pro uložení sezonních věcí. Cena bytu je uvedena vč. 15 % DPH.

Rezidence Esprit II. Vám nabízí 14 bytů 1+kk až 3+kk a 2 obchodní jednotky. Dům prochází rozsáhlou, ale citlivou rekonstrukcí.

Klidná, pohodlná a luxusní. Taková je rezidence Esprit. Dům o pěti patrech leží mezi ulicemi Lihovarská a Drahobejlova, a nachází se tak v klidné a vyhledávané části Libně. Pouhých 8 minut chůze je to do nákupního centra Harfa a za cca 9 minut dojdete na metro B, stanice Českomoravská. Okolí rezidence je bohaté i na lékárny, dětská hřiště, kina či restaurace. Příznivce aktivně stráveného volna jistě potěší i nedaleké Lanové centrum Vysočany, Bobová dráha Prosek či Adventure Golf Praha. Pro každý případ je zde i nemocnice s poliklinikou.

Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnému stavu. Marketingové půdorysy ve fotogalerii odpovídají budoucímu stavu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.
Vánoční akce do 22.12 – získejte kuchyň zdarmaContact details

Price (Total) 5,910,000 CZK

Need a mortgage

Price comment Vzhledem k tomu, že se jedná o nově vzniklý byt, kupující NEPLATÍ daň z nabytí nemovité věci a šetří tedy částku ve výši 236.400,-Kč, odpovídající 4% z kupní ceny.

Commission inc.? yes

Location Praha (Praha 9), Lihovarská

Rooms 3+kk

Total flat size (m2) 58

Floor 3rd floor

Flat furnished No

Balcony/Terrace yes/no

Parking By the house (public)

Cellar yes

Energy rating D

Offer created 19.02.2018

Property ID Nabídka LHB43

Save to favorites